Kavrulmuş Fındık İçi

76.00
Ağırlık (Kğ): Lütfen Ağırlık (Kğ) Seçin
Ürün Mevcut

Kavrulmuş Giresun Fındık İçi

Kavrulmuş Fındık İçi Afrodizyaktır!  Yüksek enerji deposu olması onu yorgunluk ve halsizliğin ilacı yapıyor. Bununla beraber stersin negatif etkilediği cinsel gücü arttırıcı etkisi vardır.

Kemik güçlendiricidir! İçerdiği yüksek kalsiyum sayesinde kemikleri  ve dişleri güçlendirir.

Kansızlıkta! İçerdiği demir sayesinde kansızlığı giderir ve Sodyumu düşük, magnezyum ve potasyumu yüksek olduğundan vücuttaki kan basıncını düzenler.

Kalp sağlığında!  İçerdiği omega 3 yağ asidi sayesinde damar sertliğini  ve kolesterolü önler. Böylelikle kalp krizlerine ve kalp damar rahatsızlıklarına karşı etkili bir ilaçtır.

Ciltte!İçerdiği yağ asitleri cildi onaran ve yumuşatan bir özelliğe sahiptir, yanıkların ve yaraların çabuk iyileşmesini sağlar

Diyabette !Tuzsuz  tüketilen(çiğ)fındık  yükselen kan şekerini düşürür. Diyabet hastaları için önemli bir atıştırmalıktır!

Fındık tüketmeyen bir insan tüketene nazaran 8 kat daha fazla kalp krizi riski taşır.!

Dikkat: Kuruyemişler kesinlikle hormon içermez!

YURTICI KARGO ( 100,-TL ÜZERİ ÜCRETSİZ)
4-5 Gün Arası
15.00 ₺
PTT Kargo
4-5 Gün Arası
15.00 ₺

www.akilliticaret.net adresinden satın almış olduğunuz ürünlerin kullanılmamış olması şartıyla değişim - iade süresi fatura tarihinden itibaren 15 GÜNDÜR. 

Değişim ve iade işlemlerinde kargo ücretleri tarafımıza aittir. Kargo ücreti tarafımızca karşılanacak olan gönderimlerin sadece anlaşmalı kargo şirketimiz Yurtiçi Kargo ile yapılması gerekmektedir. 

Diğer kargo şirketlerinden tarafımıza karşı ödemeli gönderilmiş kargolar kabul edilmemektedir.

Ürün iadesi yaptığınız zaman, ürün incelemeden kabul onayı aldıktan sonra, ödeme şeklinize sadık kalınarak paranız iade yapılmaktadır.

-Ödemenizi debit/kredi kartıyla gerçekleştirdiyseniz para iadeniz ödeme yaptığınız kartınıza 7 iş günü içerisinde iade edilir.

- Kapıda ödeme seçeneği ile ödeme yaptıysanız tarafımıza ileteceğiniz IBAN numarasına 7 iş günü içerisinde iade edilir. 

*DEĞİŞİM ve İADE İŞLEMLERİNDE FATURA İBRAZI ZORUNLUDUR. 

*FİZİKSEL MAĞAZALARIMIZDA DEĞİŞİM VE İADE İŞLEMİ YAPILAMAMAKTADIR.

Konu hakkında detaylı bilgi almak için;

Müşteri Hizmetleri: 0 332 606 03 73

Paylaş:

Benzer Ürünler

Beğendiklerim Menü
Yukarı
*Web sayfamızda listelenen, tüm ürünler tedarikçiler tarafından temin edilerek gönderilmektedir. Sipariş sonrası, ilgili temsilci tarafınız ile irtibat kuracak ve siparişiniz işleme alınacaktır.

Kuruluşumuz sebebi ile, internet sitemizde ürünlerinizi 31.12.2023 yılına kadar ücretsiz olarak yayınlayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek işlem bizimle iletişime geçmek.