Akat Cosy Fanatik Muhabbet Kuşu Uyku Hamağı

39.80
Renk Seçenekleri: Lütfen Renk Seçenekleri Seçin
Ürün Mevcut

Kafes içinde kuşlarınıza rahat bir uyuma ve güvenli bir barınma alanı sağlayan Akat Cosy Fanatik Muhabbet Kuşu Uyku Hamağı aynı zamanda eğlenceli bir oyuncak ve dekoratif bir üründür.

Rahatsız edici ses ve kedi gibi kuşunuzu korkutabilecek canlıların kafese müdahalelerinde saklanma alanı oluşturarak kuşunuzun yaşayabileceği travmalardan daha az etkilenmesini sağlar. 

İçi yumuşacık dışı su tutmaz kumaştan imal edilmiştir.Kulpu ve paket içeriğindeki kancaları sayesinde kolayca monte edilir.

Boyutları muhabbet kuşunun yanı sıra; forpus, sevda, cennet papağanları gibi küçük boy papağanlara da uygundur. 10 X 12 X 18 cm'dir (± 1 cm) (2 kulplu) 

 Tasarım ve kalitesi Akat imzası taşımaktadır.Farklı kalite ve işlevdeki ürünlerimiz için mağaza ürünlerimizi inceleyiniz.

YURTICI KARGO ( 100,-TL ÜZERİ ÜCRETSİZ)
4-5 Gün Arası
15.00 ₺
PTT Kargo
4-5 Gün Arası
15.00 ₺

www.akilliticaret.net adresinden satın almış olduğunuz ürünlerin kullanılmamış olması şartıyla değişim - iade süresi fatura tarihinden itibaren 15 GÜNDÜR. 

Değişim ve iade işlemlerinde kargo ücretleri tarafımıza aittir. Kargo ücreti tarafımızca karşılanacak olan gönderimlerin sadece anlaşmalı kargo şirketimiz Yurtiçi Kargo ile yapılması gerekmektedir. 

Diğer kargo şirketlerinden tarafımıza karşı ödemeli gönderilmiş kargolar kabul edilmemektedir.

Ürün iadesi yaptığınız zaman, ürün incelemeden kabul onayı aldıktan sonra, ödeme şeklinize sadık kalınarak paranız iade yapılmaktadır.

-Ödemenizi debit/kredi kartıyla gerçekleştirdiyseniz para iadeniz ödeme yaptığınız kartınıza 7 iş günü içerisinde iade edilir.

- Kapıda ödeme seçeneği ile ödeme yaptıysanız tarafımıza ileteceğiniz IBAN numarasına 7 iş günü içerisinde iade edilir. 

*DEĞİŞİM ve İADE İŞLEMLERİNDE FATURA İBRAZI ZORUNLUDUR. 

*FİZİKSEL MAĞAZALARIMIZDA DEĞİŞİM VE İADE İŞLEMİ YAPILAMAMAKTADIR.

Konu hakkında detaylı bilgi almak için;

Müşteri Hizmetleri: 0 332 606 03 73

Paylaş:

Benzer Ürünler

Beğendiklerim Menü
Yukarı
*Web sayfamızda listelenen, tüm ürünler tedarikçiler tarafından temin edilerek gönderilmektedir. Sipariş sonrası, ilgili temsilci tarafınız ile irtibat kuracak ve siparişiniz işleme alınacaktır.

Kuruluşumuz sebebi ile, internet sitemizde ürünlerinizi 31.12.2023 yılına kadar ücretsiz olarak yayınlayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek işlem bizimle iletişime geçmek.